Oops...
No slides found, please add some slides
10. oddíl vlčat2023-11-25T16:46:48+00:00

10. oddíl vodních vlčat Desítka

V září 2020 zahájil činnost nový oddíl vlčat. Do oddílu chodí kluci, kteří navštěvují 1. až 5. třídu základní školy (možnost přestupu z oddílu Medvíďat – chlapci), což jsou Vlčata. Od září 2022 jsme se stali oddílem vodních skautů.

Program oddílu je přizpůsoben potřebám a věku dětí, se zaměřením na vodácké aktivity, vodní skauting. Od září do června se kluci schází každý týden na družinových schůzkách, každý měsíc podnikají jednodenní nebo víkendové výpravy. V programu oddílu nechybí hry, sportovní aktivity, dovednostní a rukodělné činnost, pobyt a pohyb v přírodě nebo poznávání našeho města i okolí. Ze skautské praxe pak postupně budeme poznávat táboření, přírodu a skautské dovednosti, vodácké aktivity. Na naší cestě nás budou prováze příběhy Čolka a Žabky. Na jaře vyjedeme na týdenní jarní tábor, v létě potom na čtrnáctidenní letní tábor.

Pro případné přihlášení dětí kontaktujte vždy vedoucího oddílu!

Schůzky oddílu

Schůzky: PONDĚLÍ 16:15 – 18:00 (klubovna č. 6)

Klubovny: Skautský dům, SNP 1191, Most 434 01

Vedení oddílu