13. oddíl Rakovník2019-09-21T09:21:41+00:00

13. oddíl Rakovník

Oddíl v Rakovníku zahájil svou činnost v září 2018. Dnes má více jak dvacítku členů a schází se ve 3 dnech.

Program oddílu je přizpůsoben potřebám a věku dětí. Od září do června se kluci schází každý týden na družinových schůzkách, každý měsíc podnikají víkendové výpravy. V programu oddílu nechybí hry, zábava, legrace, ale i učení a spolupráce a množství různých akcí během celého roku – Vánoce v klubovně, účast na celostátních akcích nebo na postupových závodech. Na jaře vyjíždějí na týdenní jarní tábor, v létě potom na čtrnáctidenní letní tábor.

Pro případné přihlášení dětí kontaktujte vždy vedoucího oddílu!

Schůzky oddílu

Schůzky všech dětí se konají v Hotelu Rozmarýn, Pražská 139, Rakovník

Úterý 15:30-17:30 – světlušky
Středa 16:30-18:30 – skauti a skautky